החיים שלי רצופים בצירופי מקרים ומפגשים מפתיעים שהולידו בחיי צמיחה ,שמחה גדולה ושיתופי פעולה נפלאים. המון דברים טובים ואנשים נפלאים נכנסו לחיי ביד הגורל. החלק שלי הוא ההקשבה לגורל , והבחירה ,ליזום את הקשר ולהמשיך לטפח אותו.
אני מאמינה שדבר בחיינו אינו מקרי וצירופי המקרים הם הבונים את סיפור חיינו להיות מה שהוא.
בחלק הזה אני משתפת אותך במפגשים משמעותיים עם אנשים נפלאים שהשפיעו עלי ועל העבודה שלי בצורה משמעותית.
האנשים האלה ואתרי האינטרנט שלהם הם השראה עבורי להתפתחות אישית ומקצועית.

פרויקט ה COD –
הידי ליברמן

הידי ליברמן ופרויקט ה COD – chakra overtone drum נכנסו לחיי בחורף 2018 כשכבר הייתי עמוק במסע החקר שלי את עולם הצלילים המרפאים . כאשר התיישבתי לנגן לראשונה על הCOD פגשתי בכלי הזה, בתדרים שלו, קסם אחר,וכולי מגיבה לצלילים פיזית ורגשית.לאחר תקופת השתלמות אישית אצל הידי, בה למדתי לנגן על התוף, וגם העמקתי בלימוד התדרים המיוחדים שלו ,התחלתי לעבוד עם

Cakra Overtone Drum במפגשים של צלילים מרפאים וגם בטיפולים אישיים בקליניקה.

כיום הידי ואני מנגנים ומנחים יחד את מפגשי מסע בין צלילים.
אחד הדברים המיוחדים בתוף הזה הוא שכל אדם יכול לנגן בו בביתו גם ללא ידע מוקדם בנגינה, וליהנות מהיתרונות של המפגש עם הצלילים, התדרים המרפאים של הכלי המיוחד הזה, הכיול האנרגטי שהוא מאפשר והביטוי היצירתי החופשי במוזיקה.
מידע נוסף אודות הידי ופרויקט ה COD תוכלו למצוא כאן בקישור.

כלים נוספים מבית היוצר של פרוייקט ה COD משמשים אותי בטיפולים האישיים בקליניקה והפרוייקט הזה שזור עמוק בצורה נפלאה בכל אספקט של העבודה שלי.

קולנים –
INNER SOUND

כחלק ממסע החקר שלי את עולם הצלילים המרפאים, הגעתי לשיטת INNER SOUND, עבודה עם קולנים .בעולם יש מגוון רב של שיטות עבודה עם קולנים ומגוון תדרים לקולנים אך אני מצאתי שזו מיוחדת ובעלת השפעה עמוקה במיוחד.

את השיטה למדתי באנגליה בשנת 2016.

אני עובדת עם הקולנים האלה בטיפולים אישיים .הם חלק בלתי נפרד מהעבודה בקליניקה ומהווים רובד חשוב בטיפול הן באספקט המנטלי והן באספקטים פיסיים. מידע נוסף תוכלו לראות באתר של Arden Wilken .

רפואה סינית –
תיאוריית הגזעים השמימיים והענפים הארציים

הלימודים הראשונים שלי בעולם הטיפול היו לימודי השיאצו והרפואה הסינית. למדתי במכללת מדיסין את השיטה הרווחת בעולם : TCM – TRADITIONAL CHINESE MEDICINE וגם כאן מקריות הגורל הפגישה אותי עם מורה בחסד, עדי גולדנברג, אשר הייתה המורה שלי לפילוסופיה סינית בשנה א'. לאורך כל שנות לימודי שמרתי עם עדי על קשר רציף וערכתי את הצפיות הקליניות בקליניקה שלה. עם סיום לימודי במכללה ובמקביל לקליניקה ולטיפולים בקליניקה שלי נרשמתי ללימודי המשך של שיטה ייחודית זו,בהוראתה והנחייתה של עדי.
תיאוריית הגזעים והענפים היא ענף אזוטרי בתוך הרפואה הסינית, המאופיינת בהתייחסות לתאריך הלידה של המטופל כגורם המשפיע על המבנה הבסיסי שלו ומגדיר גבולות ואפשרויות אחרות בתוך הטיפול, התייחסות אחרת בטיפול לגברים ונשים, מינימליזם ודיוק בבחירת הנקודות לטיפול ועוד. בפועל הטיפול ממוקד ועדין מאד, במעט מאמץ מושגות תוצאות משמעותיות מאד.
בקישור תוכלו לקרוא מאמר על תיאוריית הגזעים והענפים שכתבה קולגה וחברה,מטפלת נפלאה אורית איינפלד, .

ספריית המדיטציות –
רינת ידלין

באתר זה תוכלו למצוא חומר מקיף ומעניין אודות השפעת הצליל על התודעה, סוגי תדרים שונים לריפוי ושינוי תודעה וגם מגוון מדיטציות איכותיות להורדה.
אתר איכותי ועשיר בחומר מגוון מתחומי המדיטציה, אימון גלי מוח ותדרים של צליל לשינוי תודעה ועוד.

עומר גונן האלה –
מוזיקאי ומורה דרך רוחני

עומר הוא המורה שלי לחליל צד ומוזיקה ,ומתקיימות בינינו שיחות רוח עמוקות המתורגמות לשינויים חיוביים בחיים שלי.
בשנת 2015 שוטטתי ברחבי הפייסבוק והגעתי לקליפ נהדר בו הוא מנגן ושר.
חיכיתי כמה חודשים עד שנבנה בי האומץ , והתקשרתי לקבוע שיעור. אני לומדת ממנו מוזיקה, נגינה על חליל צד, הבעה יצירתית אישית והוא מהווה השראה עבורי למצוא את הקול הייחודי שלי בעולם ולהעיז לבטא את עצמי בדרכי היחודית.

הקליפ שחיבר ביננו
ערוץ היוטיוב של עומר
לעמוד הפייסבוק

ענבר גור אריה –
ארבעה שערים לרוחניות מעשית

את ענבר הכרתי בשנת 2007 בפעילות אקראית בה לקחתי חלק בהרצאה שהעבירה…
ענבר היא מורה להילינג , תקשור ולקריאה טיפולית בקלפי טארוט. לאחרונה הוציאה ספר נפלא שעוסק בקריאה בטארוט "תמונות מרפאות".

הקישור לעמוד פייסבוק של ענבר גור אריה

מדיטציה טרנסנדנטלית –
TRANSCENDENTAL MEDITATION

כמו כל הסיפורים של חיי גם בחיבור שלי למדיטציה הטרנסנדנטלית התערב הגורל בדרך מקרית. יום אחד צלצל אלי אודי גדנקן מורה למדיטציה , הוא שמע שאני עובדת עם מוזיקה בתדרים מיוחדים וביקש שאנגן בכנס האביב של האגודה למדיטציה.
נפגשנו לדבר ואני, שכבר הייתי מודטת ותיקה עם 26 שנות תרגול במגוון שיטות , החלטתי ללמוד גם את השיטה הזו… מהמפגש הראשון היה ברור לי שהגעתי הביתה, שבשיטה הנפלאה והפשוטה הזו אני מוצאת את מה שחיפשתי 26 שנים – תודעה שקטה, פתוחה ומורחבת…
מיוני 2018 אני מתרגלת פעמיים ביום את המדיטציה הטרנסנדנטלית, אשר שינתה את חיי מבחינה מנטאלית ותרמה רבות להתפתחותי האישית.

בקישור הראשון לאתר האגודה למדיטציה בארץ תוכלו למצוא מידע אודות המדיטציה, מורים ברחבי הארץ ופעילויות שונות של האגודה.
הקישור השני לאתר של דוקטור טוני נאדר שהוא יו"ר ארגון המדיטציה הטרנסנדנטלית העולמית.
כל הרצאה של האיש הזה היא פנינה והשראה לחיים טובים יותר. ניתן לשמוע את הרצאותיו גם ביוטיוב
הקישור הבא ליוטיוב של מורה ישראלי, מוטי שפי, ותוכלו למצוא בו שפע של הרצאות בעברית על המדיטציה ועל הכתבים הוודים העתיקים.

סמדר ברגמן –
תקשורים מתורגמים

את סמדר הכרתי בפייסבוק.
סמדר מתרגמת מאמרים ותקשורים מכל העולם. האתר של סמדר ברגמן הוא מרחב מצוין לאנשים אשר צועדים בנתיב ההתפתחות האישית והרוחנית. באתר תוכלו למצוא את כל הידע אשר זורם דרכה, מתורגם לעברית וניתן למצוא אותה גם בפייסבוק.

דור אלה גבע – הגשמת שפע נשי ותטא הילינג

את דור הכרתי בבנימינה לפני שנים רבות ומאז דרכנו שזורות בנגיעות…
דור היא מורה רוחנית מלאה בידע אשר עברה בחייה את הדרך להגשמה ושמחה וממלאה אותי בהשראה. כיום היא מלמדת נשים את דרכן להגשמה ותטא הילינג.
האתר של דור אלה שופע טוב וידע מופלא אותו היא חולקת בנדיבות רבה עם הקוראות שלה.
ניתן למצוא אותה גם בפייסבוק שלה